| Parameter | Value |
|---|---|
| Filter Type | Band Pass |
| Packaging | Reel |
| Bandwidth | 390 MHz |
| Insertion Loss (dB) | 2 dB |
| Frequency | 2.495 GHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 1873
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12019
Ext.Price$0.12019
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12019 | $0.12019 |
| 10 | $0.10639 | $1.06390 |
| 50 | $0.09418 | $4.70900 |
| 100 | $0.08244 | $8.24400 |
| 500 | $0.07217 | $36.08500 |
| 1000 | $0.06633 | $66.33000 |
| 3000 | $0.06096 | $182.88000 |
